top of page

Antalya supports Ukraine

Розповісти про воєнні події в Україні якомога більшій кількості людей, а ще підтримати проєкт «Дитинство без війни». Із цією метою 15 травня в Анталії відбувся благодійний захід-концерт Antalya supports Ukraine.
В ньому взяли участь українці, що проживають або тимчасово знаходяться в Анталії, місцеві жителі, а також небайдужі до подій в Україні люди.

Завдяки активності, яку проявили учасники заходу, на потреби евакуйованих дітей вдалося зібрати майже 50 000 лір. Також про своє бажання підтримати проєкт у різних сферах повідомили десятки волонтерів.

«Наша мета отримати максимальну підтримку не лише проєкту «Дитинство без війни», але і України в цілому. Ми на своєму рівні робимо все можливе, щоб світ мав актуальну інформацію про події в нашій державі, сприяв вирішенню болючих питань. Не можна допустити, аби люди звикали до війни в Україні, аби інші новини відсували її на другий план. Україна сьогодні втілює все цивілізоване суспільство. Тому перемога, яку ми виборюємо, важлива для світу. А для нас важливо, щоб наші діти знаходились у безпеці. Бо саме їм розбудовувати Україну після перемоги», – прокоментував Руслан Шостак, засновник проєкту.В рамках заходу відбувся також благодійний ярмарок. Українські майстрині представили свої вироби, щоб передати виручені кошти на організацію цікавого дозвілля дітей з України в Туреччині.

Comments


bottom of page