top of page

Рік роботи, підтримки та взаємодопомоги.

Від початку бойових дій Резиденти Клубу об’єдналися у наданні допомоги. Закриваючи нагальні потреби – від техніки, піску та їжаків для будівництва укріплень і до матраців та смаколиків для наших захисників та вимушених переселенців. Також закривали запити військових: на засоби захисту – каски та бронежилети, форму, автівки та навіть зброю.


В вересні почав свою роботу БФ INSPIRA.

Свою діяльність зосередив на реалізації наступних проєктів:


🔹Турнікети. Передача засобів зупинки кровотечі була ініціативою Резидентів Клубу, яку потім продовжив Фонд. Загалом за рік було передано більше 25 000 одиниць турнікетів. Ними забезпечили ГУ ДСНС, поліцію, карети швидкої Дніпра. А також військові частини. Це десятки тисяч врятованих життів.🔹Дрони Mavic. Ці залізні пташки — очі наших військових. Працюють в найгарячіших точках – Бахмут, Донецький та Херсонський напрямки. З вересня передали військовим 21 шт  DJI Mavic 3.

Ще 20 Мавіків та генератори було закуплено та передано військовим з благодійного концерту Святослава Вакарчука, партнером якого виступив Клуб Inspira.


🔹РК “Чаклун”. Ці дрони несуть багато неприємностей на голову ворогу на брендованих крилах INSPIRA. Вже 6 комплектів (12шт) працюють під управлінням наших військових.


Крім того резиденти Клубу кожен на свій розсуд донатять на ЗСУ.


Благодійний фонд INSPIRA також підтримує Фонд Сергія Притули – фінансуючи роботу команди.


🚙 І найбільш життєстверджувальний проєкт БФ – Джампер Inspira.

Цей броньовичок Резиденти Клубу придбали на запит волонтера Дениса Кристофа, що займається евакуацією людей із гарячих зон та доставляє гуманітарну допомогу. За півроку джампер вивіз майже 200 людей, півсотні тварин та подолав більше 30 тисяч кілометрів.

Також коштом Резидентів фінансується пальне та технічне обслуговування автівки.


Загалом Резиденти Клубу передали десятки автомобілів, карет швидкої допомоги, обладнання, продуктів харчування та речей на мільйони гривень. Опікуються вимушеними переселенцями та дітлахами. Допомагають як окремо фід фізосіб, так і в колабораціях. І це не враховуючи від юридичних осіб (підприємств та компаній) кожного резидента.


🎦Ще один напрямок роботи – Клуб проводить ряд культурних та соціальних проєктів – знайомить мешканців міста з українською культурою, митцями та їх творчістю. Займається вихованням молодої генерації бізнесменів міста та об’єднує навколо ідей перемоги та розвитку міста.


Разом ми сила!

І рік активної спільної роботи та реалізованих проєктів цьому підтвердження.

🇺🇦🇺🇦🇺🇦


Comments


bottom of page